crm-bpm.pl it's all about bpmonline
crm screen

Prezentacja bpm’online studio free

bpm'online CRM Prezentacja bpm’online studio free

5 czerwca ma się odbyć inauguracyjny pokaz bpm’online studio free. Narzędzie to jest znane użytkownikom bpm’online, korzystających w ramach tej platformy z aplikacji jak sales, marketing czy service. Jednak teraz będzie dostępne dla wszystkich i to za darmo.

Twórcy bpm’online, liderzy takich idei jak low-code i „Everyone a Developer”, postanowili udostępnić w pełni aplikację studio wszystkim, którym bliskie jest projektowanie procesów z wykorzystaniem notyfikacji BPM. Ale nie tylko.

Prostota użytkowania interfejsu i jego atrakcyjność wizualna pozwala łatwo i szybko nauczyć się obsługi i przyśpieszyć poszukiwanie nowych rozwiązań. Nawet tym, którzy nie znają BPMN nie wymaga też znajomości programowania.

Jeżeli rozumiesz procesy, obsługa bpm’online studio będzie bardzo łatwa” – mówi Robert Sokołowski, prezes Aype. Spółki która jest integratorem bpm’online w Polsce i ma 15-letnie doświadczenie w procesach związanych z CRM.

Twórcy i integratorzy bpm’online jednym tchem wymieniają cztery podstawowe filary nowego, darmowego bpm’online studio.

Przede wyszystkim jest łatwe w obsłudze i ma bardzo przyjemny design, po drugie pozwala w pełni na pracę grupową w czasie rzeczywistym bez czekania. Kolejnym atutem jest generowanie dokumentacji do plików doc czy pdf w locie. No i wreszcie zgodność z innymi systemami BPM oraz możliwość eksportu i importu plików między nimi.” – wymienia Sokołowski


Z zapowiedzi wynika również, że twórcy bpm’online chcą uczestniczyć aktywnie promować wizualne projektowanie procesów i idee współpracy przy ich optymalizacji. Pierwszym krokiem ma być „Business Process Championship” z atrakcyjnymi nagrodami.

Warto już dziś zarejestrować się na „Introducing bpm’online studio free” na stronie eventu
https://www.bpmonline.com/exclusive-online-event-introducing-bpmonline-studio-freeźródło: Aype, bpm'online