crm-bpm.pl it's all about bpmonline
crm screen

Bpm’online w TOP 100 CRM

bpm'online CRM Bpm’online w  TOP 100 CRM

Magazyn destinationCRM.com ogłosił listę stu najpopularniejszych CRM-ów wśród nich jest bpm’online.

DestinationCRM od lat zajmuje się rynkiem oprogramowania CRM i jest jednym z poczytniejszych drukowanych magazynów publikującym informacje o trendach i technologiach obejmujących dziedziny takie jak obsługa klienta, marketing i sprzedaż.

Znalezienie się w setce najlepszych systemów CRM możliwe było dzięki synergii takich możliwości bpm’online jak wsparcie procesów usługowych, automatyzacja marketingu i skalowalnemu systemowi wsparcia sprzedaży.

Nie dziwi nas fakt, że bpm’online pnie się w górę w rankingach. Ten system ma wielki potencjał rozwoju dzięki wbudowanym narzędziom klasy low-code pozwalającym bez udziału programistów skalować i rozbudowywać bpm’online do swoich potrzeb.” – podkreśla Robert Sokołowski, prezes AYPE, firmy zajmującej się wdrażaniem bpm’online w Polsce.

To bardzo ważne bo często systemy CRM narzucają wbudowane przez programistów procesy sprzedażowe czy usługowe, w przypadku bpm’online to system dopasowuje się do firmowej organizacji a nie odwrotnie. Zajmujemy się wdrożeniami od 15 lat i w mojej ocenie bpm’online to jeden z najbardziej elastycznych i inteligentnych systemów CRM na rynku” – dodaje Sokołowski.

Z bpm’online korzystają firmy z całego świata wśród nich są między innymi: Heinz, BDO, BNP Paribas, Ericsson czy Pepsico. Również polskie firmy korzystają z tego systemu. Ostatnio do tego grona dołączyły Wydawnictwo Znak oraz firma 3Dlab zajmująca się innowacjami w druku 3D.

źródło: Aype, bpm'online