crm-bpm.pl it's all about bpmonline
crm screen

Bpm’online wersja 7.14.3 co nowego?

bpm'online CRM Bpm’online wersja 7.14.3 co nowego?

Programiści bpm’online nie odpoczywają nawet w wakacje. Po interesującej lipcowej aktualizacji czas na kolejną. Co nowego przyniósł sierpień? Zobaczmy!

Łączenie rekordów to delikatny proces i wymaga wielkiej uwagi. Dotychczas podczas łączenia można było wybrać które z tekstowych pól mają pozostać w bazie a które są nieaktualne lub błędne. Teraz dodano możliwość wyboru grafiki wyróżniającej rekord. W przypadku każdego z rekordów można wybrać który ma pozostać przypisany do nowego-połączonego rekordu.

Dodano też nową wersję (1.3) wyszukiwarki duplikatów (bulk duplicate search)

Z nowinek zaliczanych do głównych funkcji dodano możliwość wyświetlania na liście emaili (dla konkretnego rekordu) jego podglądu.

To bardzo przydatna funkcjonalność przyśpieszająca szybkie przeglądanie komunikacji.

– Oprócz tego w bpm’online service poprawiono wyświetlanie wiadomości systemowych i wyświetlanie feedback-u użytkownika.

Ważną zmianą z punktu widzenia funkcjonalności i bezpieczeństwa jest możliwość ustawienia uprawnień do uruchamiania procesów biznesowych (Can run business processes).

Choć to nie wszystkie zmiany i usprawnienia warto powiedzieć o jeszcze jednej. Wersja 7.14.3 przynosi też zmiany w aplikacji mobilnej bpm’online. Poprawiono w niej procedurę synchronizacji dzięki czemu ten proces jest znacząco szybszy.

To nie wszystkie zmiany. Więcej informacji znaleźć można tutaj

źródło: Aype, bpm'online