crm-bpm.pl it's all about bpmonline
crm screen

Bpm’online wśród liderów – The Grid® Report for Business Process Management, Summer 2019

bpm'online CRM Bpm’online wśród liderów – The Grid® Report for Business Process Management, Summer 2019

Bpm’online na podstawie opinii konsumentów z segmentu małych i średnich firm zostało zaliczone do liderów rynku oprogramowania wspierającego zarządzanie procesami biznesowymi (BPM). G2 Croud ogłosił letni ranking w który bpm’online zostało tak wysoko ocenione.

G2 to jeden z największych konsumenckich portali zajmujących się zbieraniem rzetelnych opinii użytkowników. Rankingi G2 opierają się o opinie zweryfikowanych użytkowników i autorskie algorytmy wyliczające pozycję w rankingach na podstawie ponad 800 000 opinii miesięcznie.


Wspomniany algorytm pozwala na podstawie opinii tysięcy użytkowników prezentować pozycję produktu na dwu osiach. Pozioma oś oznacza satysfakcję użytkowników wyliczaną na podstawie ich ocen, a oś pionowa wskazuje na popularność oprogramowania, czy raczej ilość recenzji bpm’online w relacji do opinii dotyczących innych graczy rynkowych. Wyniki raportu Summer 2019 oparte są na danych od 29 maja 2019 do sierpnia 2019.

Wśród produktów w tym rankingu bpm’online jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi low-code (platforma niskokodowa) pozwalającym elastycznie dopasować interfejs i automatyzować działania użytkowników. Unikalne połączenie narzędzi BPM i możliwości „case management” przyśpiesza zarządzanie procesami, a wbudowane narzędzia z grupy sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (machine learning) pozwalają szybciej wdrażać bpm’online.

Przekonać się o zaletach jakie oferuje interfejs zarządzania procesami biznesowymi w bpm’online można uruchamiając bezpłatną platformę BPM dzięki bpm’online studio free.

źródło: Aype, bpm'online